Aslına bakarsanız, şahıs veya şirket olarak vergilere maruz kalışınızı arttıracak herhangi bir zorunluluk mevcut değildir. Uluslararası vergi planlaması tamamen kanunlar çerçevesindedir. Uluslararası işlemlerde ve yabancılar ile ticaret konusunda vergilendirilmeyi minimuma indirmek için bu tür yapıların kullanılması son derece yaygın hale gelmektedir. Küresel ticaretin %40’ının denizaşırı yapıldığını göz önünde bulundurursak bu son derece önemli bir gelişme.

Bizimle çalışarak vergilendirilmenizi nasıl minimuma indirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer işinizi farklı coğrafi bölgelere de yaymak ve bu konuda vergilere dikkat etmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Estonya’da Ticari Şirket

Şirketiniz daha küçük bütçeli ülkelerden hammadde mi alıyor? Vergi yükünüzü azaltmak mı istiyorsunuz? Estonya’da uluslararası ticaret için bir aracı kurun, tutulan ve yeniden yatırımda kullanılan karınız için %0 vergi ödeyin! Eğer yurtdışından ürün alıyor ve Avrupa Birliği ülkelerinde satıyorsanız Estonya’da ticaret şirketinizi hemen kurun.

Uluslararası Finansman İçin Estonya’da Holding Şirket

Şirketinizin bağımsız şirketlerden finansman sağlamaya mı ihtiyacı var? Veya hibrit finansal araçlardan mı faydalanmak istiyorsunuz? Estonya, uluslararası işletmenizin finansal holdingi için harika bir yerdir.

Eğer farklı ülkelerde çalışan bir şirket iseniz ve şirketinizin karını etkili şekilde tutacak ve yeniden yatırım yapacak bir holdinge ihtiyacı var ise Estonya tam size göre bir yer. Yabancı işlerinizi Estonya’dan kolaylıkla finanse edebilirsiniz. Tutulan ve yeniden yatırımda kullanılan kazançlardan herhangi bir kurumsal gelir vergisi alınmamaktadır.

Bir Uluslararası Hizmet Sağlayıcı Olarak Estonya’da Şirket Kurmak

Birçok uluslararası müşteriye hizmet satışı mı yapıyorsunuz? Vergi yükünüzü azaltmak ve ettiğiniz karı yeniden yatırım yaparak kullanmak isteyebilirsiniz. Uluslararası müşterilerinizi Estonya’da bir hizmet şirketi ile faturalandırın ve yeniden yatırım için kullanılan kar için herhangi bir vergi ödemeyin.

Daha fazla sorunuz var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.