Sanal Ofis

Bir şirket vergi açısından etkili bir yol izlemek istiyorsa iş ilişkileri doğru konumdan yönetilmelidir. Sanal ofisimiz, Estonya şirketleri veya uluslararası vergi sistemlerine göre işlerini sürdüren Estonya şirketleri göz önünde bulundurularak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

Yerel araştırmalar için size yardımcı oluyoruz. Bu sayede özel bir yargı bölgesi için uzun uzun araştırma yapmanıza gerek kalmamış oluyor. Avrupa Birliği ve Estonya kanunları, vergileri, ekonomisi ve piyasa durumları hakkında uzmanlaşmış ekibimiz yerel iş ilişkileri konusunda size destek sağlayabilir.

Geniş Sanal Ofis Hizmetleri Yelpazesi

Estonya’daki yasal mevcudiyetiniz ve resmi iletişim konumunuz için geniş sanal ofis hizmetleri yelpazesine sahibiz.

  • Yerel adres ve telefon numarası

Estonya’da, yasal belgelerin gönderileceği kayıtlı bir adrese sahip olmanız gerekmektedir. Bu belgelerin hızlıca yöneticilere iletilmesi gerekmektedir. Sizin için bu adresi ve telefon numarasını sağlayabiliriz.

  • Arama cevaplama hizmeti

Aramaların yerel numaranıza iletildiğinden emin olmanız için telefon hizmetinin yanında bir de arama cevaplama hizmeti sunuyoruz.

  • Posta kontrolü, çeviri ve iletilmesi

Postalarınızı sizin adınıza alıyor, gerekli ise çevirilerini yapıyor ve özetleyerek size gönderiyoruz. Gerekliyse taratarak mail ile veya kargo ile göndererek size ulaşmasını sağlıyoruz.

  • Hatırlatmalar

Önemli tarihleri kaçırmamanız için raporların son gönderim tarihleri gibi önemli tarihler için size hatırlatıcılar gönderiyoruz.

Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.