Yurtdışında bir iş kuracağınızda her şeyi kuralına göre yapmak en doğrusudur. Sanal ofis size yalnızca fiziksel bir adres ve telefon numarası sağlamakla kalmaz aynı zamanda sizinle yasal süreçler ve resmi kurumlar arasında önemli bir aracı olur. İstatistiklere baktığımızda Estonya’da toplam nüfusun %81’inin internet kullandığını görüyoruz ki bu da size sanal ofisin önemi hakkında bilgi verecektir.

Peki sanal ofis hizmeti ne anlama gelmektedir?

Estonya’da Sanal Ofis Hizmeti

Sanal ofis demek yalnızca bilgisayarlarla ve e-maillerle uğraşmak demek değildir. EstonyadaSirket.com ekibi olarak size daha kapsamlı bir sanal ofis hizmeti sunmaktayız.

  • Müşteri telefonları konusunda tercih hakkı: Aramaları doğrudan size yönlendirebilir veya sizin adınıza mesaj alarak çevirisini yapıp size iletebiliriz.
  • Kargolarınızın yönetimi: Adresinize gönderilmiş posta ve kargoları açıp, ihtiyaçlarınıza göre tercüme ederek size iletebiliriz.
  • Önemli tarihlerin ve gereksinimlerin hatırlatılması: İşiniz ile ilgili süreçlere dair tüm prosedürleri sizin adınıza takip edip size hatırlatıyoruz.

Teknoloji düşkünü olmak demek günlük işleri dahi online olarak halledebilmek demektir. Estonya gibi e-hizmet konusunda lider konumda bulunan bir ülke için bu son derece önemlidir.

İşlemleriniz için kağıtlarla uğraşmayın

Estonya’da sanal ofis hizmetleri son derece güvenilir hizmetlerdir. Sanal ofis hizmeti sayesinde bilgi akışının arasında kaybolup gitmez, her şeye dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Çoğu vergi ve iş prosedürünün online olarak halledebildiğini ise belirtmeye dahi gerek yok. Dahası, Estonya’daki işinizi bile online olarak kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.