Avrupa’ya taşınarak farklı kültürleri keşfetmek, yüksek yaşam standartlarını tecrübe etmek, daha fazla para kazanmak veya iş yapmak mı istiyorsunuz? Avrupa’ya taşınmak için bunlar gibi onlarca sebep sayılabilir. En önemli nokta size en uygun yeri bulmaktır. Estonya çoğu zaman bu sayılanlar için iyi bir seçenektir.

Estonya ve Göçmenlik

Estonya 2004 yılından bu yana Avrupa Birliği’ne dâhildir ve finansal ve politik olarak istikrar sahibi bir Baltık Denizi Bölgesi ülkesidir. Estonya’da hayat, İskandinav ve diğer Batı ülkelerine nazaran daha ucuzdur. Aynı zamanda gelişmiş bilişim çözümleri ve e-hizmetleri sayesinde ilişkileri yönetmek son derece kolaydır. Gelişmiş hava, kara, deniz ve demiryolu ulaşım sistemleri sayesinde ulaşımın da son derece rahat olduğu bir ülkedir. Burada Tallinn şehrinin, Avrupa’nın çoğu önemli şehrine uçak ile yalnızca 3 saat mesafede olduğunu da belirtmekte fayda var. Kalıcı oturma iznini edindiğiniz takdirde diğer Avrupa ülkelerine farklı vizelere ihtiyaç duymadan seyahat edebilirsiniz.

Estonya’da göçmenlik aşağıdaki şekillerde mümkündür:

  • İş kurma
  • Çalışma
  • Eğitim
  • Bilimsel araştırma
  • Estonya’da ikamet eden bir aileye katılma

 

Estonya dışından taşınacaklar için vize ve göçmenlik desteği

Tüm işlemlerin hatasız şekilde ilerlediğinden ve halledildiğinden emin olmak için göçmenler ve ailelerinin vize ve göçmenlik desteğine ihtiyacı olacaktır. Bu süreç detaylara önem gösterilmesi gereken, zamanın önemli olduğu ve çok dikkat isteyen bir süreçtir. Hatalardan ve gereksiz harcamalardan kaçınmak için vize hakkında bizden destek alabilirsiniz.

İhtiyaçlara göre gerekli belgelerin toplanmasında size yardımcı olacağımızdan ve süreci adınıza takip edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Uluslararası Vergi Hizmeti

Yurtdışında yepyeni bir hayata başlamak heyecan verici olsa da tamamen farklı bir vergi sistemini öğrenmek de biraz zor olabilir. Bir göçmen olarak vergi konusunun sizin için daha hassas olacağını da göreceksinizdir, özellikle varlıklarınız birden fazla ülkeye yayılıyorsa. Vergi konusunda sizlere tavsiyeler sağlayabilir, yerleşme durumunuz ve vatandaşlık kuralları hakkında sizlere önemli bilgiler verebiliriz.

Aynı zamanda size uygun vergi konularında da size destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Vergi yönetmelikleri, satın alma ve satış gibi vergiler ile ilgili konularda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.